نمایندگی انواع سنسور کیتا (KITA)

1 ماه قبل در قزوین ، قزوین
    این آگهی منقضی شده است و به همین دلیل برخی از موارد آگهی مانند اطلاعات تماس نمایش داده نمی شود.
    کشورایران
    استانقزوین
    شهرقزوین
    خیابانخیابان نادری شمالی، نبش کوچه شیرخورشیدی، پلاک 257، طبقه دوم، واحد 4

محصولات کیتا
عمده محصولات کیتا سنسورهای مغناطیسی هیدرولیک و پنوماتیکی و انواع سنسور فشار است، اما دیگر محصولات به شرح زیر نیز در سبد تولید این شرکت تایوانی وجود دارند:

سنسور جریان (Flow Sensor): سنسورهای جریان کیتا در سریها و مدلهای زیر تولید وعرضه می شوند:

سنسور جریان KF01: این سنسورها دارای صفحه نمایشگر LCD واضح و باکیفیت با قابلیت چرخش و صفحه جهت تسهیل کار هستند. سنسورهای جریان KF01 بر حسب معیارهایی چون دامنه اندازه گیری جریان، دامنه فشار، سوخت، و نوع اتصال تماسی در مدل های مختلف تولید می شوند. این مدلها جریان از 0 تا 200 در دقیقه را اندازه گیری می کنند، و فشار از 90- تا 800 پاسکال را پوشش می دهند.
سنسور جریان KFP01: این سری از سنسورهای کیتا دوگانه هستند، صفحه نمایش LED سه رنگی دارند، قابلیت مونیتورینگ زمان واقعی را دارند، و جریان انباشته را نشان می دهند. این سری سنسورها نیز نظیر سری KF01 برحسب دامنه اندازه گیری جریان، دامنه فشار، سوخت و نوع اتصال تماسی به مدلهای مختلف تقسیم می شوند.
سنسور جریان KF02: این محصولات برای جریانهای بزرگ طراحی شده اند، صفحه نمایش شان قابلیت وارون شدن دارد، مونیتورینگ از طریق صفحه نمایشهای سه رنگی شان بسیار ساده است، امکان نظارت بر زمان واقعی وجود دارد، دامنه جریان وسیعی تا 2000 در دقیقه را پوشش می دهند، و دامنه فشار تا 1000 کیلوپاسکال را اندازه می گیرند.
سنسور جریان KFP02: این سری محصولات نیز ویژگیهای مشابهی با سری KF02 دارند و دامنه فشار از 90- تا 2000 کیلوپاسکال را اندازه می گیرند.
سریهای KP1 ،KP10 ،KP101/KP102 ،KP30 ،KP45 و دهها سری دیگر از سنسورهای جریان توسط شرکت کیتا تولید می شود که هر یک مدلهای متنوع خاص خود را دارند.

سنسور فشار (Pressure Sensor): این دسته محصولات کیتا شامل سنسورهای فشار، گیج های فشار، کنترل کننده های فشار، دیفرانسیل فشار، وسنسور گپ می شوند.

سنسورهای فشار: این محصولات به انواع سری سنسورهای هیسترزیس قابل تنظیم KP1، سنسورهای فشرده فشار KP10، سنسورهای فشرده فشار با خروجی سوئیچ در سریهای KP10A و KP10B، سنسورهای فشرده فشار KP191 و KP102، سنسور فشار باریک KP30، سنسور فشار عمومی KP43، سنسور فشارهای پایین KP45S، سنسور فشار اقتصادی KP47، سنسورهای فشار هیدرولیک/ پنوماتیکی KP50E و انواع سری سنسورهای فشار دیگر تقسیم می شوند که هر یک کاربرد و مشخصات خاص خود را دارند.
گیج های فشار: این محصولات در دو سری گیج های فشار معمولی با سری KP61 و گیج های فشار باتری KP60 تقسیم می شوند.
کنترل کننده فشار: شرکت کیتا تولیدکننده مولتی کنترلر KP400 است که دارای نمایشگر سه رنگی LCD، یونیت فشار قابل برنامه ریزی، ورودی آنالوگ تا 5 ولت یا 20 میلی آمپر، ورودی سنسور تا 5 ولت یا 5 میلی آمپر است.
سنسور فشار دیفرانسیل: این دسته محصولات نیز در سریهای KP610 ،KP7800 ،KP800 و سنسور دیفرانسیل برای فشار بالا سری KDS تولید و روانه بازار می شود.
سنسور مغناطیسی: این دسته محصولات نیز در انواع سنسورهای راهنما، سنسور دسته بندی، انواع سیلندر و انواع اسلات تولید می شوند. عمده سنسورهای مغناطیسی کیتا به شرح زیر هستند:

سنسور راهنما: این سنسور سیلندر/ مغناطیسی در سری KT تولید می شود.
سنسور سوزت یا دسته بندی: در سریهای KT-05 ،06 ،09 ،11 ،13 ،15 ،20 ،21 ،31 ،32 و … تولید می شود. هر یک از این سریها کاربردها و مختصات فنی و فیزیکی خاص خود را دارن

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه